ban3.png

607 1Marie Sabine Njognue

Dla mnie św. Wincenty Pallotti jest apostołem naszego Pana Jezusa, który „wypełnia swoją misję objawiając wszystkim czułą Miłość i nieskończone Miłosierdzie Boże „... Zaprasza nas do szerzenia wiary i miłości we wszystkich dziedzinach życia i pracy, tak jak robi to wspólnota Pallotyńska na całym świecie. W nadchodzącą uroczystość modlę się do Pana za jego wstawiennictwem, aby pomógł nam na nowo odkryć w naszym życiu ogromną Miłość Boga i Jego nieskończone Miłosierdzie. Święty Wincentym Pallotti, módl się za nami!

 

 607 2MAGNE NALDINE

Profesorka w szkole Sacré Coeur w Bafoussam.

Dla mnie św. WINCENTY PALLOTTI jest człowiekiem dobroczynności. Wiele serc nawraca się poprzez jego czyny. Proszę Pana Boga, w jego święto 22 stycznia 2021 roku, aby szerzył na całym świecie, a zwłaszcza w Kamerunie, prawdziwą miłość, jaką darzył bliźniego.

Wysłuchaj i miej litość dla nas o Chrystusie.

607 3

 

MERIMEE

Dla mnie, profesorki naszej Szkoły Technicznej, św. Wincenty Pallotti jest tym, który przez całe życie poświęcił się spowiedzi, ponieważ spowiedź jest odpowiedzią na Miłość i Miłosierdzie Boga. Jego głównym celem było ożywianie wiary i miłości wśród chrześcijan.

 

 

 607 4Ja MAJO Rita

od kilku lat profesorka w Szkole Technicznej w Bafoussam

Bracia i siostry Pallotynki stanowią dla mnie grupę hojnych, miłosiernych ludzi, którzy pomagają młodym ludziom poznać i naśladować Chrystusa. Którzy ofiarują, nie czekając nic w zamian. Pamiętam też o drobiazgach (jak je nazywa nasza Siostra Dyrektorka s. Anna), takich jak: koszulki, gadżety, ciastka, cukierki… które często otrzymujemy od Sióstr za jej pośrednictwem. Mam nadzieję, że wstawiennictwo Patrona, św. Wincentego Pallottiego, obudzi w nas pragnienie życia życiem naszego Pana Jezusa Chrystusa oraz pragnienie naśladowania Go z całą możliwą doskonałością.

Serdeczne życzenia dla całego Zgromadzenia z okazji ich święta. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

 607 5Cyrille BIAKEU

Profesor języka hiszpańskiego w Sacré Cœur Bafoussam-Tamdja College, prefekt szkoły

Przed moim przybyciem do naszego Technikum, św. Wincenty Pallotti był dla mnie tylko jednym spośród wielu świętych. Współpracując z dyrektorką, Siostrą Anną SĘK, odkryłem niezwykłą misję apostolską, która sprawia, że ​​dzisiaj ten święty jest dla mnie jednym z najbardziej znamienitych Świętych. To rozróżnienie wynika przede wszystkim z charyzmatu Sióstr Apostolstwa Katolickiego, który czyni je szczególnymi zakonnicami, współpracującymi ramię w ramię ze wszystkimi innymi zakonnikami i zakonnicami, ale także i nie mniej ważne: ze świeckimi, których na co dzień wspierają w poszukiwaniu wiary i nie tylko. O Święty Wincenty Pallotti, co za charyzmat! Jaka duchowa głębia! a przede wszystkim jaki model życia w służbie ewangelizacji!

Święty Wincenty Pallotti, módl się do Boga za nas, wstawiaj się za nami, aby nasze życie i nasza praca były przyjemnymi zapachami dla Najświętszego Serca Pana naszego Jezusa Chrystusa. Amen.

Cyrille BIAKEU z żoną i 6 dzieci już od dawna wzięli sobie św. Wincentego Pallottiego za Patrona swojej Rodziny .. to mój dawny i obecny prefekt szkoły.

Kontakt

Centrum Misyjne Sióstr Pallotynek

ul. Wojciechowskiego 12

02-495 Warszawa

tel.(22)-662-48-34 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

konto misyjne - Afryka

56 1240 6218 1111 0000 4618 4036

konto - Wschód

97 1240 6218 1111 0010 6973 6222

konto w walucie EURO

73 1240 6218 1978 0010 5383 6714

 

Zapraszamy na:

www.misjepallotynek.pl

 

Adopcja Serca Ruch "Maitri"

www.maitri.pl

św. Wincetnty Pallotti

1.png

INTENCJA MISYJNA

2021 03

Siostry Pallotynki w Afryce

1

dziękują za 1%

5.png

Centrum Misyjne Sióstr Pallotynek 2014. All rights reserved

Powerd by PUSHMEDIA - Kliknij dobre media 

Vinaora Visitors Counter